Yozgat’ta Şehitler İçin Mevlit Okutuldu

Genç Memur Sen Yozgat Şubesi tarafından Güney Doğuda ve Ankara’da yaşanan bombalı saldırıda şehit olanlar için mevlit okutuldu.Çapanoğlu Büyük Camide okutulan mevlit programında, İmam Hatip Lisesi öğrencileri, ilahi ve kuranı kerim okudu....

Yozgat’ta Şehitler İçin Mevlit Okutuldu
Genç Memur Sen Yozgat Şubesi tarafından Güney Doğuda ve Ankara’da yaşanan bombalı saldırıda şehit olanlar için mevlit okutuldu.
Çapanoğlu Büyük Camide okutulan mevlit programında, İmam Hatip Lisesi öğrencileri, ilahi ve kuranı kerim okudu. Genç Memur Sen Yozgat Şube Başkanı Ömer Yağmur, Güney Doğuda ve geçtiğimiz hafta Ankara’da canlı bomba saldırısında şehit olanlar için mevlit okuttuklarını söyledi. Şehitleri rahmet, minnet ve dua ile andıklarını ifade eden Yağmur, "Bilindiği üzere ülkemizin güney doğusunda terörle mücadele yoğun bir şekilde devam ediyor. Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için, askerimiz, polisimiz gözünü kırpmadan, gecesini gündüzüne katarak görev yapıyor. Yapılan hain saldırılar sonucunda ise şehitlerimiz geliyor. Bizde şehitlerimiz için mevlit okutarak, kuranı kerim okutarak onları anmak istedik" dedi.
Yapılan hain saldırıları kınadıklarını belirten Yağmur, "Hain terör örgütü ülkemizin huzurunu bozmak adına her türlü kalleşliği yapıyor. Geçtiğimiz hafta Ankara’da canlı bomba saldırısı yapıldı. Bu saldırıda da şehit olan kardeşlerimiz için de mevlit okutup dualar ettik. İnşallah bundan sonra bu tür olaylar olmaz. Her türlü terör saldırısında şehit olan kardeşlerimizi rahmetle anıyor, yaralılara da acil şifalar diliyoruz" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35