Albay Yeşilyurt, "Yozgat huzur kenti"

Yozgat İl Jandarma Alay Komutanı Albay Bilgihan Yeşilyurt Yozgat’ın huzur kenti olduğunu belirterek kentte görev yapmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.Yozgat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Hakan Kiracı ve yönetim kurulu üyeleri Yozgat İl...

Albay Yeşilyurt, "Yozgat huzur kenti"

Yozgat İl Jandarma Alay Komutanı Albay Bilgihan Yeşilyurt Yozgat’ın huzur kenti olduğunu belirterek kentte görev yapmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Yozgat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Hakan Kiracı ve yönetim kurulu üyeleri Yozgat İl Jandarma Alay Komutanı Albay Bilgihan Yeşilyurt’u makamında ziyaret etti. Yozgat’ta çok büyük asayiş olaylarının olmadığını söyleyen Albay Yeşilyurt, Yozgat’ın huzurlu bir şehir olduğunu dile getirdi. Yozgat’ın geçiş güzergahı üzerinde olması nedeniyle kazaların yaşandığını vurgulayan Albay Yeşilyurt,"Bu sorun Türkiye çapında bir sorun. Trafik kazalarında çok büyük kayıplar veriyoruz. Bu kapsamda hem sürücülerimize hem yayalarımıza büyük sorumluluk düşüyor." dedi.

Yozgat’ta görev yapmaktan mutlu olduğunu söyleyen Albay Yeşilyurt, Yozgat’ta kurumlararası diyalogun çok iyi olduğunu da sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35