Betoniyer Makineleri için Newton Makineyi Tercih Edin!

Newton makine satış ve ihracat faaliyetlerine Ankara'da başlamış olup 16 yıllık tecrübesi ile sizlere profesyonel alanda hizmet vermektedir.

Betoniyer Makineleri için Newton Makineyi Tercih Edin!

Projelerinizde çözüm ortağınız olmaya çalışıyor çalışma şeklimiz ile sizleri memnun etmenin gayretini sarf ediyoruz. İhtiyaçlarınıza en doğru ve uygun çözümler üreten firmamız betoniyer makinelerinde en kaliteli markaları sizlere en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

İnşaat alanında hızlı çözümler için geliştirilen makinelere Newton Makine ile ulaşmak oldukça kolay olmaktadır. Hafif inşaat makineleri alanında hizmet veren firmamız ile sizlerde en uygun fiyatlara betoniyer makinelerine sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza cevap verecek betoniyer makineleri çeşitlerimiz;

  • 250 Lt Betoniyer
  • Karıştırıcı Mikser
  • Kepçeli Betoniyer
  • Mini Betoniyer
  • Pan Mikser

Makine çeşitlerimiz ile sizlere uzun soluklu ve garantili makineleri sunuyoruz. Satın aldığınız makineyi söz verdiğimiz süre içinde teslim ediyoruz. Satış sonrası destek ekibimiz ile sizlerin her zaman yanınızda olmayı garantiliyoruz.

Newton Makine köklü kurumsal bir çok firma için çözüm ortağı olmayı başarmıştır. İleri teknoloji yakından takip eden inşaat sektörünün makine ve ekipman gereksinimlerini her koşula uygun olarak tedarik ederek mutlu müşteri yaratmayı hedeflemekteyiz.

Betoniyer Makinelerimizin Özellikleri

Newton makine olarak satışını yaptığımız makinelerimizin en kaliteli markalardan olmasına özen gösteriyoruz. Betoniyer makinelerimizin ve çeşitlerimizin ortak özelliği sitemizde görselleri ve tüm özellikleri ile birlikte sizlere sunulmasıdır.

Betoniyer harç karma makine fiyatlarını en uygun ödeme koşulları ve fiyatları ile Newton Makine'de bulabilirsiniz. betoniyerler her türlü karşımı yapabileceğiniz makineler olup kullanımı kolay ve oldukça dayanıklı ürünlerdir. Bu makineler dizel benzinli olarak üretilmiştir. Hafif inşaat malzemeleri alanında ihtiyacınız olan tüm ürünleri sizlere en kısa sürede temin edebilmenin rahatlığını yaşıyoruz.

Neden Newton Makineyi tercih etmelisiniz; Firma olarak öncelikle sizleri dinliyor ihtiyacınıza göre çözüm üretiyoruz. Zamanınızın değerli olduğunu bildiğimiz için söz verdiğimiz süre içinde makinenizi size teslim ediyor satış sonrası her türlü destek sözünü veriyoruz.

Sürekli kendini geliştiren firmamızın gerçek hedefi Türkiye'nin en iyi firmalarından olmak ve genç kadromuz ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35