Van’da düzenlenen "Grassroots C futbol antrenörlük kursu" devam ediyor

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Van Şubesi olarak TFF-TÜFAD işbirliğiyle düzenlenen ’Şehit öğretmen Necmettin Yılmaz Grassroots C futbol antrenörlük kursu’ devam ediyor.TFF ve TÜFAD’ın ortaklaşa düzenlediği ve 13-23 Ağustos...

Van’da düzenlenen "Grassroots C futbol antrenörlük kursu" devam ediyor

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Van Şubesi olarak TFF-TÜFAD işbirliğiyle düzenlenen ’Şehit öğretmen Necmettin Yılmaz Grassroots C futbol antrenörlük kursu’ devam ediyor.

TFF ve TÜFAD’ın ortaklaşa düzenlediği ve 13-23 Ağustos 2017 tarihine kadar devam edecek olan kursun sonunda başarılı olacak antrenör adayları TFF C antrenör belgesi almaya hak kazanacak. Türk futboluna yeni antrenörler kazandırmak amacıyla TFF ile TÜFAD işbirliğiyle Van’da gerçekleştirilen TFF Grassroots C antrenörlük kursuna Van’dan ve farklı illerden 30 antrenör katılıyor. Kurs süresince Futbol Federasyonu antrenör eğitmenleri Ersan Ogan ve Murat Kaya tarafından 10 gün süreyle teorik ve uygulamalı derslerden oluşan yoğun bir program dahilinde eğitimler verilecek.

Van’da gerçekleşen antrenörler kursu seminerinde kısa bir konuşma yapan TÜFAD Van Şube Başkanı Mehmet Tuğrul, "Kursa katılım sağlayan tüm antrenörlere başarılar diliyorum. Kursumuza daha fazla anlam katmak, hatırlamak için kursumuzun adını “Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz Grassroots C kursu” bıraktık. Kurs eğitmenlerimiz Ersan Ogan ve Murat Kaya tarafından yapılmaktadır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35