Urartu Göz’den ‘Katarakt ve Refraktif Cerrahide Güncel Yaklaşımlar’ semineri

Van’da Urartu Göz tarafından ‘Katarakt ve Refraktif Cerrahide Güncel Yaklaşımlar’ konulu bir seminer düzenlendi.Double Tree By Hilton Van Oteli’nde düzenlenen seminere Van, Muş, Ağrı, Siirt ve Iğdır’dan gelen göz doktorları katıldı....

Urartu Göz’den ‘Katarakt ve Refraktif Cerrahide Güncel Yaklaşımlar’ semineri

Van’da Urartu Göz tarafından ‘Katarakt ve Refraktif Cerrahide Güncel Yaklaşımlar’ konulu bir seminer düzenlendi.

Double Tree By Hilton Van Oteli’nde düzenlenen seminere Van, Muş, Ağrı, Siirt ve Iğdır’dan gelen göz doktorları katıldı. Seminer öncesinde bir açıklamada bulunan Urartu Göz Merkezi Başhekimi Operatör Dr. Atilla Yazıcıoğlu, amaçlarının bu tür seminerler düzenleyerek, tecrübelerin paylaşılmasına vesile olmak olduğunu belirterek, “Burada 15 yıllık doktor arkadaşlarımızın tecrübelerini interaktif bir şekilde paylaşma fırsatı bulduk. Göze yapılan lazer uygulamaları, katarak cerrahisi ve bunlarda uygulanan lensler ve püf noktalarıyla ilgili slayt şeklinde sunumlarımız oldu. Seminerin meslektaşlarım açısından önemli olduğunu düşünüyor, bu kapsamda katılım sağlayan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Urartu Göz Merkezi Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Baran Bari İlhan’ın kısa konuşması ile devam eden program, İstanbul Beyoğlu Göz Eğitim Araştırma Hastanesi uzmanlarından Doç. Dr. Alper Ağca’nın ‘Katarakt ve Refraktif Cerrahide Güncel Yaklaşımlar’ konulu semineri ile sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35