Çaldıran bayraklarla süslendi

Van’ın Çaldıran ilçesinde ana arterler Türk bayraklarıyla donatıldı.Çaldıran Belediye Başkanlığı, hain terör örgütü FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yıldönümü nedeniyle ilçe merkezinden geçen D-975 uluslar arası...

Çaldıran bayraklarla süslendi

Van’ın Çaldıran ilçesinde ana arterler Türk bayraklarıyla donatıldı.

Çaldıran Belediye Başkanlığı, hain terör örgütü FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yıldönümü nedeniyle ilçe merkezinden geçen D-975 uluslar arası yolu bayraklarla donattı. 15 Temmuz şehitleri için okutulan mevlit ve Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından, cumartesi gecesi de sabaha kadar nöbet tutulacağı öğrenildi.

Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, “15 Temmuz FETÖ terör örgütünün darbe girişimin birinci yılı nedeniyle ilçemizde şehitlerimiz için Merkez Camimizde mevlit verilerek, Kur’an-ı Kerim tilaveti okutuldu. Ardından ilçemizden geçen D-975 uluslar arası karayolunu bayraklarla donattık. Cumartesi gecesi ilçemiz hükümet konağı önünde 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla sabaha kadar nöbet bekleyeceğiz. Nöbette bekleyeceklere akşam yemeği ve semaver çay ikramımız olacak” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35