Tunceli’de koordinasyon kurulu toplantısı

Tunceli Valisi Tuncay Sonel,2017 yılında kurumların koordinasyon içerisinde başarılı çalışmalar yapacağını söyledi.Tunceli’de 2017 yılı 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısı, Vali ve Belediye Başkanvekili Tuncay Sonel başkanlığında...

Tunceli’de koordinasyon kurulu toplantısı

Tunceli Valisi Tuncay Sonel,2017 yılında kurumların koordinasyon içerisinde başarılı çalışmalar yapacağını söyledi.

Tunceli’de 2017 yılı 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısı, Vali ve Belediye Başkanvekili Tuncay Sonel başkanlığında gerçekleştirildi. Valilik toplantı salonundaki toplantıya Vali Yardımcısı Selami Kaya, yatırımcı kurumların bölge müdürleri, ilçe belediye başkanları ile kurum amirleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali ve Belediye Başkanvekili Tuncay Sonel,"2017 yılı 3. dönem itibariyle bir değerlendirme yapacak olursak, 2017 yılı içerisinde toplam 217 adet proje çalışmasının yapıldığını, bu projelerden 50 adedinin bitirildiğini, 113 adet projenin devam ettiğini, 38 projenin ihale aşamasında olduğunu, 16 adet projeye 2017 yılı 3. dönem itibariyle henüz başlanılmadığını görüyoruz.Kamu yatırımları için yatırımcı kuruluş temsilcilerimiz, kaymakamlarımız ve ilçe belediye başkanları işbirliği halinde olmalı ve bilgi alışverişinde bulunmalıdırlar. 2017 yılında kurumlarımızın koordinasyon içinde başarılı çalışmalar yapacağına inanıyorum"dedi.

Toplantı, yatırımcı kurum müdürlerinin yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili sunumların ardından sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35