Tokat’ta 3 ilçeye bağlantı yolu

Tokat İl Genel Meclis Başkanı Adem Dizer, Almus ilçesinden Niksar, Erbaa, Reşadiye ilçeleri ile D-100 karayoluna geçiş sağlayan yolda iyileştirme çalışması yapıldığını söyledi.Tokat İl Genel Meclis Başkanı Adem Dizer, Almus Kaymakamı...

Tokat’ta 3 ilçeye bağlantı yolu
Tokat İl Genel Meclis Başkanı Adem Dizer, Almus ilçesinden Niksar, Erbaa, Reşadiye ilçeleri ile D-100 karayoluna geçiş sağlayan yolda iyileştirme çalışması yapıldığını söyledi.
Tokat İl Genel Meclis Başkanı Adem Dizer, Almus Kaymakamı Fatih Çelikkaya, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, Ataköy Belediye Başkanı Servet Durmuş, İl Genel Meclis Üyeleri Recep Demir ve Yüksel Mirzaoğlu çalışmasına başlanan yolda incelemelerde bulundu. Başkan Dizer, 9 kilometrelik Almus, Ataköy ve Niksar bağlantı yolunun 30 gün içerisinde tamamlanarak hizmete açılacağını söyledi. İki ilçenin ve geçiş sağladığı yolun kötü durumundan dolayı hemen çalışmalara başlandığını belirten Başkan Dizer, "İlçelerdeki çalışmalarımız vatandaşımızın da takdirini topluyor. İl Özel İdaresi Yol Şube Müdürlüğü ekiplerimiz Almus, Ataköy ve Niksar birbirine bağlayan yolda zemin çalışmasına başladı. Zemin çalışmalarının ardından asfalt çalışmasına geçilecek. Bu yolumuz bölge halkı yönünden çok önemli bir yol, Almus’tan Niksar’a Erbaa’ya, Reşadiye’ye ve D 100 karayoluna bir geçiş yolu olacak. Bu yolun yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Tokatımıza ve ülkemize hayırlı olsun" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35