banner43

Niksar Kent Vadi İçin Geri Sayım Başladı

Tokat’ın Niksar ilçesinde 2016 yılında yapımına başlanması planlanan “Niksar Kent Vadi” projesinde geri sayım başladı.Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar’a nefes aldıracak proje olan Kent Vadi projesinin yapımına 2016 ilk...

Niksar Kent Vadi İçin Geri Sayım Başladı
Tokat’ın Niksar ilçesinde 2016 yılında yapımına başlanması planlanan “Niksar Kent Vadi” projesinde geri sayım başladı.
Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar’a nefes aldıracak proje olan Kent Vadi projesinin yapımına 2016 ilk yarısında yapılacağını söyledi.
Niksar’da süregelen meydan sorununu ortadan kaldıracak olan Kent Vadi projesi için geri sayım başladı. 2016 yılının ilk yarısında eski DSİ’nin bulunduğu yere yapımına başlanacak olan projede halka her mevsim hizmet edebilecek kapalı-yarı açık- açık alanları bulunan restoran ve kafeteryalar, çocuk oyun alanları, ailelerin bir arada vakit geçirebileceği oturma alanları ve piknik alanları bulunuyor.
Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Kent Vadi projesi ile halkın sosyal açıdan rahatlayabileceği çevre ile iç içe ortamları oluşturarak kentin çevresel ve sosyoekonomik sürdürebilirliğini arttıracaklarını belirtti.
2016 ilk yarısında projeyi hayata geçireceklerini belirten Başkan Özcan, 2017 yılında açılışını yapmayı planladıklarını sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35