Tekirdağ-Hayrabolu bölünmüş yol çalışması başlıyor

AK Parti Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ-Hayrabolu yolu bölünmüş yol çalışmasının Eylül ayında başlanacağını bildirdi.AK Parti Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ-Hayrabolu bölünmüş yol çalışmasının en geç Eylül ayında başlanacağı...

Tekirdağ-Hayrabolu bölünmüş yol çalışması başlıyor

AK Parti Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ-Hayrabolu yolu bölünmüş yol çalışmasının Eylül ayında başlanacağını bildirdi.

AK Parti Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ-Hayrabolu bölünmüş yol çalışmasının en geç Eylül ayında başlanacağı müjdesini verdi. Yel açıklamasında, “Karayolları 1. Bölge Müdürümüz İbrahim Akgündüz’le bugün yapmış olduğumuz görüşmede, 24 Mayıs 2017 günü ihalesi yapılan Tekirdağ-Hayrabolu Bölünmüş Yolu ile ilgili olarak yasal prosedürlerin olağan şekilde devam ettiği ve önümüzdeki Ağustos ayı içerisinde ya da en geç Eylül ayı içinde yapım çalışmalarının başlatılacağını ifade etti. Hükümetimizin Tekirdağ ilimize hizmetleri hızla devam ediyor. Bizler de bu çalışmaları an ve an takip ederek İlimizin daha da iyi yaşanabilir bir yer olması için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35