Uğur Arıcı’ya Milli Sürpriz

Manavgat İşitme Engelliler Futbol takımının eski oyuncularından Uğur Arıcı ile Kezziban Kocuk’un nikah töreninde Milli sürpriz yaşandı.Manavgat İşitme Engelliler Futbol takımının eski oyuncularından Uğur Arıcı ile Kezziban Kocuk’un...

Uğur Arıcı’ya Milli Sürpriz

Manavgat İşitme Engelliler Futbol takımının eski oyuncularından Uğur Arıcı ile Kezziban Kocuk’un nikah töreninde Milli sürpriz yaşandı.

Manavgat İşitme Engelliler Futbol takımının eski oyuncularından Uğur Arıcı ile Kezziban Kocuk’un nikahı Manavgat Belediyesi nikah salonunda kıyıldı. Avrupa Şampiyonası eleme grubunda 29 Ekim tarihinde Antalya’da oynayacağı İngiltere maçının hazırlıklarını Manavgat’ta sürdüren Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Türkiye İşitme Engelli Milli Futbol Takımı teknik heyet ve futbolcular tam kadro nikaha katılarak sürpriz yaptı. Uğur Arıcı ve Kezziban Kocuk’un nikahlarını Manavgat Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Mustafa Sülek kıyarken nikah şahitliklerini ise Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit ve İşitme Engelliler Futbol Milli takım Teknik Direktörü Ali Metin yaptı. Nikah Memurundan evlilik cüzdanını alan Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit nikah cüzdanını Kezziban Kocuk’a verirken İşitme Engelliler Futbol Milli takımlar sorumlusu Ali Metin, olimpiyat şampiyonası finalinde Orhan Aydeniz’in giymiş olduğu 4 numaralı formayı Uğur Arıcı’ya hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35