Türkiye Şampiyonları’na Atış Yapı’dan destek

Son yıllarda önemli başarılara imza atan, geçen yılın Türkiye Kupası Şampiyonu, ETTU Cup finalisti ve Türkiye ikincisi olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Masa Tenisi Branşı Bursa´nın önemli firmalarından Atış Yapı ile sponsorluk...

Türkiye Şampiyonları’na Atış Yapı’dan destek
Son yıllarda önemli başarılara imza atan, geçen yılın Türkiye Kupası Şampiyonu, ETTU Cup finalisti ve Türkiye ikincisi olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Masa Tenisi Branşı Bursa´nın önemli firmalarından Atış Yapı ile sponsorluk anlaşmasına vardı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Kompleksi´nde düzenlenen törene Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, Masa Tenisi Şube Sorumlusu Fehim Ferik ve Atış Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Atış hazır bulundu. Bursa´nın ve Türkiye´nin sportif anlamda dünyaya açılan pencerelerinden olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü ile böyle bir sponsorluk anlaşması yapmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Atış Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Atış, Bursa´da yetişen ve iş yapan firmaların amatör branşlara vereceği desteğin önemli olduğuna değinerek, bu bağlamda Bursa´nın ve ülkemizin köklü kulüplerinden olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yapılan bu anlaşmanın hayırlı olmasını diledi.
Geçen sezon Türkiye Şampiyonluğu ve ETTU Cup Şampiyonluğu´nu kıl payı kaçıran ama müzesine Türkiye Kupası´nı kaldıran Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Masa Tenisi takımının ve diğer amatör branşların bu anlaşmayla daha da güçlendiğini söyleyen Yönetim Kurulu Üyesi ve Masa Tenisi Branşı Şube Sorumlusu Fehim Ferik, bu anlaşma sayesinde Masa Tenisi branşının yenilenen ve daha güçlü kadrosuyla daha büyük başarılara imza atacağını kaydetti. Bursa´da kentsel dönüşüm projelerinde önemli işlere imza atan ve giderek büyüyen yapısıyla adını duyurmayı başaran Atış Yapı yönetim kurulu başkanı Ahmet Atış´a bu destekten dolayı teşekkür eden Ferik, Bursa´daki sportif faaliyetlerin her yaş kategorisinde varlığını sağlayan ve yapılan spor tesisleri sayesinde Bursa´yı Spor Kenti haline getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe´ye de teşekkürlerini iletti.
Törenin sonunda Atış Yapı Yönetim Kurulu Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Masa Tenisi Branşı Şube Sorumlusu Fehim Ferik anlaşmanın hayırlı olması temennisinde bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35