banner43

Trabzonspor emin ellerdedir

Trabzonspor Kulübü Başkanı Usta, bordo-mavili renklere dünyanın dört bir tarafından gönül vermiş sevenlerinin Trabzonspor'un emin ellerde olduğuna inanması gerektiğini belirtti.

Trabzonspor emin ellerdedir

TRABZON (AA) - Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, bordo-mavili renklere dünyanın dört bir tarafından gönül vermiş sevenlerinin Trabzonspor'un emin ellerde olduğuna inanması gerektiğini belirtti.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Usta, Trabzonspor Dergisi'ndeki yazısında, "Büyük Trabzonspor camiasının, Türkiye'nin ve dünyanın dört bir köşesinden gelerek bizlere verdiği sorumluluğu görev süremiz boyunca omuzlarımızda hissedeceğimizin bilinmesini isteriz. Yetki verdiğiniz yönetim kurulu arkadaşlarımız ile Trabzonspor'u çok daha modern, çok daha kurumsal, çok daha vizyonlu ve itibarlı bir kulüp haline taşıyabilmek için tüm bilgi birikimimizi severek harcayacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın" dedi.

Daha önce yetki almış da gönüllü görev yapmış tüm değerlere teşekkürü bir borç bildiklerini de vurgulayan Usta, "Genel kurulumuzun tüm Türkiye'ye örnek şekilde geçmesini sağlayan tüm üyelerimize ve diğer başkan adaylarımız Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu ile Sayın Celil Hekimoğlu’na canı gönülden teşekkür ediyoruz. Genel kurulumuzda ve sonrasında verdiğimiz birliktelik ve uzlaşmacı görüntüler bundan sonra da nasıl bir yol izleyeceğimizin göstergesidir. Bordo-mavili renklere dünyanın dört bir tarafından gönül vermiş sevenleri inanmalıdır ki Trabzonspor emin ellerdedir. Başarıya giden yolda hep birlikte yürüyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Muhabir: Selçuk Kılıç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35