THF Kadınlar 2. Lig: Mardin Sağlık Spor: 29 - Tunceli Pertekspor: 23

Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar 2. Lig’de 1947 Mardin Sağlıkspor, kendi evinde ağırladığı Tunceli Pertekspor’u 29-23 mağlup etti.THF Kadınlar 2. Lig’de 1947 Mardin Sağlıkspor, kendi evinde Tunceli Pertekspor ile karşılaştı....

THF Kadınlar 2. Lig: Mardin Sağlık Spor: 29 - Tunceli Pertekspor: 23

Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar 2. Lig’de 1947 Mardin Sağlıkspor, kendi evinde ağırladığı Tunceli Pertekspor’u 29-23 mağlup etti.

THF Kadınlar 2. Lig’de 1947 Mardin Sağlıkspor, kendi evinde Tunceli Pertekspor ile karşılaştı. Artuklu Kapalı Spor Salonundaki karşılaşmada ev sahibi ekip, rakibini 29-23 mağlup etti. 1947 Mardin Sağlıkspor Başkanı Mehmet Çelik, kadın hentbolcuların hedeflerinin birinci lig olduğunu belirterek, “Güzel ve çekişmeli bir maç oynandı. Amacımız bu takımı birinci lige çıkarmak ve Mardin’i iyi bir şekilde temsil etmektir. Maçı izlemeye gelen Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın Politikalar Daire Başkanı Mehtap Bingül ve taraftarlara teşekkür ederiz” dedi.

Öte yandan, ev sahibi ekibin “Organlarını bağışla, hediye bırak hayata” yazılı pankartla sahaya çıkması seyircilerden alkış aldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35