Metin Ateş: 1461 Trabzon maçını almamız gerekiyor

SAMSUNSPOR Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş, "1461 Trabzon maçı çok önemli. Deplasmanda aldığımız galibiyetlerimizi taçlandırmak için bu maçı da almamız gerekiyor" dedi. PTT 1'inci Lig ekiplerinden Samsunspor’un Futbol Şube...

Metin Ateş: 1461 Trabzon maçını almamız gerekiyor
SAMSUNSPOR Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş, "1461 Trabzon maçı çok önemli. Deplasmanda aldığımız galibiyetlerimizi taçlandırmak için bu maçı da almamız gerekiyor" dedi.
PTT 1'inci Lig ekiplerinden Samsunspor’un Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş, yarın Samsun 19 Mayıs Stad'nda karşı karşıya gelecekleri 1461 Trabzon maçı için değerlendirmelerde bulundu. 1461 Trabzon maçının önemli bir maç olduğunu söyleyen Metin Ateş, "Futbolcu arkadaşlarımız iki haftadır aldıkları galibiyetle bizi de, taraftarlarımızı da ve şehrimizi de çok sevindirdiler. Deplasmanda aldığımız galibiyetlerimizi taçlandırmak için bu maçı da almamız gerekiyor. Futbolcu arkadaşlarımız da bunun bilincinde. İnşallah bu maçı alıp hedefimizi belirlemek istiyoruz. Futbolcu kardeşlerimiz bu konuda elinden ne geliyorsa yapacaktır. Sakat ya da cezalı arkadaşlarımızın yerine mücadele edecek arkadaşlarımız var. Bu futbolun içinde olan durumlar. Taraftar bizim 12’nci adamımız. Onlarsız futbolun hiçbir anlamı yok. Onların her zaman olduğu gibi 1461 Trabzon maçında da bizleri yalnız bırakmayıp yine destekleyeceklerini iyi biliyoruz" dedi.
Samsunspor, yarın karşılaşacağı 1461 Trabzon maçı öncesi bugün basına kapalı olarak gerçekleştirdiği antrenman sonrası kampa girerek maç saatini beklemeye başladı.

FOTOĞRAF 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35