Kağıtsporlu atıcılar takım halinde üçüncü oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü adına yarışan atıcılar, 29 Ekim Atıcılık Trap & Skeet Cumhuriyet Turnuvası’nda 2 altın ve 1 gümüş madalya kazanarak ’Büyükler Trap’ kategorisinde takım halinde 3. oldu.29 Ekim Atıcılık...

Kağıtsporlu atıcılar takım halinde üçüncü oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü adına yarışan atıcılar, 29 Ekim Atıcılık Trap & Skeet Cumhuriyet Turnuvası’nda 2 altın ve 1 gümüş madalya kazanarak ’Büyükler Trap’ kategorisinde takım halinde 3. oldu.

29 Ekim Atıcılık Trap & Skeet Cumhuriyet Turnuvası 27-29 Ekim tarihleri arasında Konya ve Mersin’de yapıldı. 46 sporcunun katıldığı turnuva hayli çekişmeli geçti. Turnuvada Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü adına yarışan atıcılardan Yıldızlar Trap kategorisinde Süleyman Güvercin 1., Gençler Trap Kategorisinde Murat İlbilgi 1., Büyükler Skeet Kategorisinde ise Mustafa Serhat Şahin 2. oldu.

Turnuvada üst düzey bir performans sergileyen mavi beyazlı atıcılar, Büyükler Trap Kategorisinde de takım halinde 3. olarak büyük bir başarıya imza attı. Heyecanlı geçen turnuvanın sonucunda dereceye giren sporculara madalyaları federasyon yetkilileri tarafından verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35