İnegölspor’a destek

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel ve belediye meclis üyeleri, İnegölspor’u ziyaret ederek, kombine desteğinde bulundu.Bordo beyazlı ekibin tesisler sahasındaki çalışmasını izledikten sonra teknik...

İnegölspor’a destek

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel ve belediye meclis üyeleri, İnegölspor’u ziyaret ederek, kombine desteğinde bulundu.

Bordo beyazlı ekibin tesisler sahasındaki çalışmasını izledikten sonra teknik heyet ve futbolculara baklava ikramında bulunan Başkan Aktaş, "Sezon başında gelip bir selam verelim, size bir tatlı ikram edelim, başarı dileklerimizi iletelim istedik. Münür Kanar başkanlığında oluşturulan yönetimimiz inşallah bu sene İnegölspor’un hedefleri doğrultusunda hedefe ulaşırlar” dedi.

Aktaş, "İnegölspor’un yıllardır hep üst liglere çıkma isteği var. Başarılı olma isteği var. Bu başarıya kim ne katkı veriyorsa, destek veriyorsa, o hangi yöneticimiz hangi sporcumuz olursa olsun bizim kesinlikle ayakta alkışlamaktan öte, ona katkı ve destek vermekten öte başka bir şeyimiz olamaz. Ben hem sizlere hem çok değerli hocamız ve ekibine hem de yönetim kurulumuza, başta yönetim kurulu başkanı olmak üzere başarılar ve kolaylıklar diliyorum" diye konuştu.

Heyet, kulübe kombine desteğinde bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35