'En çok arkamdan bıçaklandığım dönemler, o günlerdi'

Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman, çok zor dönemlerden geçtiklerini anlatarak, "Öyle kırılma noktalarından geldik ki... Beşiktaş'taki bu iktidar hırsları, arkadan konuşmalar, yalanlar... En çok arkamdan bıçaklandığım dönemler, o günlerdi" dedi.

'En çok arkamdan bıçaklandığım dönemler, o günlerdi'

İSTANBUL (AA) - Beşiktaş Kulübünün 2016 yılı birinci olağan divan kurulu toplantısı sona erdi.

Siyah-beyazlı kulübün yapımı devam eden yeni stadı Vodafone Arena'da gerçekleştirilen ve 4 saati aşkın süren toplantının son bölümünde başkan Fikret Orman, üyelerin eleştirilerine yanıt verdi.

Yönetim kurulu olarak çok zor dönemlerden geçtiklerini anlatan Orman, "Öyle kırılma noktalarından geldik ki... Beşiktaş'taki bu iktidar hırsları, arkadan konuşmalar, yalanlar... En çok arkamdan bıçaklandığım dönemler, o günlerdi" dedi.

Kendilerine zarar verilmek istenirken, yapılanlar nedeniyle Beşiktaş Kulübünün zarar gördüğünü aktaran Orman, "Beşiktaş'ı çok üzdüler. Bizi üzenlerle bir arada bulunmayacağım" şeklinde konuştu.

Orman, Beşiktaş'ın hakkını yedirmeyeceklerini vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Beşiktaş'ın hakkını kimse yiyemez. Daha önce eller vuruldu, federasyon başkanına hakaretler edildi. Sonuç ne oldu, değişen hiçbir şey olmadı. Şuna inanın; Beşiktaş çizgisiyle haktan, hukuktan, şereften uzaklaşmadan, bütün gayretimizle her detayda çalışıyoruz. Tek gayemiz var, Beşiktaş'ı iyi temsil etmek. Haklarını korumak, yedirmemek, kimsenin de hakkını yememektir."

Toplantı, Vodafone Arena'nın maketi şeklinde yapılan pastanın kesimiyle sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35