Dursunbeyli Şehit Ahmet İnal’ın ismi bu tesiste yaşayacak

Dursunbey Saz Bölgesinde yapılacak olan açık alan spor tesisine Dursunbeyli Şehit Ahmet İnal’ın ismi verilecek.Dursunbey Saz Bölgesine spor kompleksi yapılacak. Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ın girişimleri sonucu Balıkesir...

Dursunbeyli Şehit Ahmet İnal’ın ismi bu tesiste yaşayacak

Dursunbey Saz Bölgesinde yapılacak olan açık alan spor tesisine Dursunbeyli Şehit Ahmet İnal’ın ismi verilecek.

Dursunbey Saz Bölgesine spor kompleksi yapılacak. Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ın girişimleri sonucu Balıkesir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından yapılacak olan tesiste basketbol ve voleybol sahası ile tenis ve badminton sahaları yapılacak. Başkan Bahçavan, “Bilindiği gibi Belediyemize ait sosyal tesisimiz ile kapalı halı saha arasında bir boşluk vardı. Uzun zamandır bu boş alana yönelik spor tesisi girişimlerimiz oldu. Bu kapsamda Balıkesir Valimiz Sayın Ersin Yazıcı ve Balıkesir Milletvekilimiz Sayın Kasım Bostan’ın destekleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bu alana içinde Basketbol ve Voleybol sahası ile tenis ve badminton sahaları yapılacak. Ayrıca portatif bir tribün de burada yapılacak. Balıkesir Valiliği Yatırım izleme ve koordinasyon Başkanlığı tarafından yapılacak olan tesisimiz kısa bir süre sonra ihaleye çıkarılacak. Bu tesise de Şehidimiz Ahmet İnal’ın ismini vereceğiz” dedi.

İhalesi 24 Ekim 2017’de olacak olan ve çevre düzenleme çalışmaları Dursunbey Belediyesi tarafından yapılacak olan tesisin birkaç ay içerisinde tamamlanması planlanıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35