Çim hokeyinde finalistler belli oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ordu’nun Fatsa ilçesinde düzenlenen Okul Sporları Genç Erkek ve Kızlar Çim Hokeyi Grup Final müsabakalarında finalistler belli oldu.Okul Sporları Genç Erkek ve Kızlar Çim Hokeyi Grup Final müsabakalarında...

Çim hokeyinde finalistler belli oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ordu’nun Fatsa ilçesinde düzenlenen Okul Sporları Genç Erkek ve Kızlar Çim Hokeyi Grup Final müsabakalarında finalistler belli oldu.

Okul Sporları Genç Erkek ve Kızlar Çim Hokeyi Grup Final müsabakalarında erkeklerde Malatya ve Osmaniye, kızlarda ise Kahramanmaraş ve Kırıkkale gruplardan çıkarak Konya’da yapılacak Türkiye finallerine gitmeye hak kazandı. Fatsa Sentetik Çim Sahada düzenlenen müsabakalara farklı illerden 10 takım katılırken erkeklerden iki, kızlardan iki takım final müsabakalarına katılma hakkını elde etti. Turnuva çekişmeli mücadelelere sahne oldu.

Fatsa’da bu tür müsabakaların yapılmasının ilçe adına sevindirici olduğunu belirten Fatsa Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil Bekyürek, “180 sporcu burada spor yaptı. Kızlar ve erkekler çim hokeyi sporunda ne kadar başarılı olduklarını kanıtladılar. Bu tür organizasyonlara ev sahipliği yapmak bizim için çok önemlidir. Şampiyon olan takımları kutluyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35