Bornova Becker Spor’a İMC Pergola sponsor oldu

İzmir’in Süper Lig’deki tek Kadın Basketbol Takımı Bornova Becker Spor’a, Adana’nın ulusal ölçekte başarı kazanan markası İMC Pergola sponsor oldu.Adana firması İMC Pergola, Bornova Becker Spor formasının göğüs kısmına reklam...

Bornova Becker Spor’a İMC Pergola sponsor oldu

İzmir’in Süper Lig’deki tek Kadın Basketbol Takımı Bornova Becker Spor’a, Adana’nın ulusal ölçekte başarı kazanan markası İMC Pergola sponsor oldu.

Adana firması İMC Pergola, Bornova Becker Spor formasının göğüs kısmına reklam sponsoru oldu. Sponsorluk için imza töreni kentteki bir otelde yapıldı.

Törende konuşan Bornova Becker Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Kebir, Adana kökenli bir firmanın neden İzmir takımına sponsor olduğu eleştirilerini yanıtlayarak, “Çünkü bu kulübü kuran insanlar bu Adana firmaları. Bizim kulübümüzü 28 ilden 55 tane iş adamı kurdu. Bunun içerisinde Gaziantep, Şanlıurfa, Antalya, Adana, İzmir, Ankara, Trabzon gibi birçok ilimiz var. Biz İzmir kulübü olmamıza rağmen göğsümüzde İzmir sponsoru taşımıyoruz. Burada önemli olan şey şudur. Spor dernekleri bir şirket değildir bir dernektir ve gönüllü insanların oluşturduğu, bir amacı eda etmek için oluşturduğu dernektir. Becker Spor İzmir tarihinde ilk defa Avrupa Kupası oynayan takımdır. Bu tarihi başarıyı da bu firmalarımızın ismi yazacak” diye konuştu.

İMC Pergola Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Aslan da yaptıkları pervole sistemlerinde sürekli olarak Becker marka rünler kullandıkları için bu sponsorluğu destekten ziyade görev olarak gördüklerini kaydetti.

İmza törenine İMC Pergola Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fahri Doğru, İMC Pergola Genel Müdürü İbrahim Doğru, Bornova Becker Spor Yönetim Kurulu Üyesi Osman Yaşyer, Anadolu Bölge Sorumlusu Alper Güçtekin katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35