banner43

Antalyasporliu 8 futbolcuya transfer teklifi

ANTALYASPOR'un 8 futbolcusuna yurt içi ve dışından transfer teklifleri yapıldığı bildirildi. Kırmızı beyazlı yönetim de 8 futbolcusundan kendilerine gelen transfer tekliflerini değerlendirmeleri istendi. Futbolcular da yönetiminin...

Antalyasporliu 8 futbolcuya transfer teklifi
ANTALYASPOR'un 8 futbolcusuna yurt içi ve dışından transfer teklifleri yapıldığı bildirildi.
Kırmızı beyazlı yönetim de 8 futbolcusundan kendilerine gelen transfer tekliflerini değerlendirmeleri istendi. Futbolcular da yönetiminin kendilerine bilgi vermesinden sonra görüşmelere başladı.
PTT 1'inci Ligi ekiplerinden Karşıyaka'nın Ahmet Aras, Erman Kılıç, Can Arat, Josip Kvesiç, Ömer Kandemir ve Raish M'bolhi ile ilgilendiği, futbolcuların da bu transfere sıcak baktığı belirtildi. İzmir'in PTT 1'inci Ligi'ndeki diğer temsilcisi Göztepe'nin de Lamine Diarra'yi transfer etmek istediği açıklandı. Adana Demirspor'dan transfer teklifi alan Kadir Bekmezci'nin ise Antalyaspor'dan ayrılmak istemediği için teklife olumlu yanıt vermediği belirtildi.
Antalyaspor'un genç yıldızı Emrah Başsan'a ise Avusturya 2'nci Ligi ve Suudi Arabistan'da bir takımından teklif geldi. Antalyaspor'un transferine sıcak baktığı Emrah'ın iki takım arasında tercih yapacağı kaydedildi.

FOTOĞRAFLI
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35