Cizre Ejderleri şampiyon oldu

Cizre Belediye Erkek Voleybol Takımı 2’inci lig 7’nci grupta sezonunu namağlup olarak tamamlayarak, şampiyon oldu.2017-2018 sezonun da 16 maçta hiç yenilmeyen takım adeta voleybol dersi verdi. En son oynanan Hakkari maçını da 3 -0 gibi bir skor...

Cizre Ejderleri şampiyon oldu

Cizre Belediye Erkek Voleybol Takımı 2’inci lig 7’nci grupta sezonunu namağlup olarak tamamlayarak, şampiyon oldu.

2017-2018 sezonun da 16 maçta hiç yenilmeyen takım adeta voleybol dersi verdi. En son oynanan Hakkari maçını da 3 -0 gibi bir skor ile kazanan takım Elazığ da martta başlayacak olan play-off maçları için kampa girdi. Cizre Belediyesi tarafından tüm ihtiyaçları karşılanan takım başarıdan başarıya koşarak bölgede büyük bir başarı kazandı.

Takım Antrenörü Cenk Yılmaz, “Bu başarının altında takım ruhu yatıyor. Takımımız şehrimiz ile oyuncularımız ile ve belediye başkanımız ile el ele verdi birlikte başarıyı getirdi. Bu kupa ve galibiyeti bize her konuda sahip çıkan Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Faik Arıcan olmak üzer bütün Cizre halkına armağan ediyoruz. Bu da gösterdi ki imkanlar verildiğinde Cizre halkı tüm alanlarda ödüller kazanacaktır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35