banner43

Urfa’da Hangi Haber Sitesi Takip Edilmelidir?

Şanlıurfa yeni büyükşehir olmasına karşın İstanbul ve Ankara’da yerel haber sitelerinden daha çok haber sitesi bulunmaktadır.

Urfa’da Hangi Haber Sitesi Takip Edilmelidir?
 Şanlıurfa yeni büyükşehir olmasına karşın İstanbul ve Ankara’da yerel haber sitelerinden daha çok haber sitesi bulunmaktadır.  Şanlıurfa genelinde 300’den fazla haber sitesi bulunmakta, ancak bütün haber sitelerin içerikleri aynı hepsi aynı haberleri yapmakta olduğunu söyleyebiliriz.

Özgün Haber siteleri çok az olup bunların takipçilerin ziyaretçilerin bulması oldukça zorlamıştır. Bizde  Urfa’da habercilik alanında hizmet veren bütün haber sitelerini araştırdık ve sizler için en özgün ve kaliteli haber sitesini seçtik. Bu site gerek yazılım olarak gerek sosyal olarak gerekse haberlerinde ki özgünlük olarak Urfa’da en iyi site seçtik. Bu site urfahabertv.com Bu sitenin yazılımı diğer hiçbir sitede olmayan bir yazılıma sahip aynı zamanda ziyaretçiler üye olarak haber aktarımı yapabilirler.

Siteye üye olarak haberlerinizi sitede kendi adınıza paylaşabilir, ayrıca köşe yazılarınızı da paylaşabilirsiniz, Sosyal medya ile entegre olarak çalışan haber sitesi ile Urfa’da ki sitelerin hiç birinin vermediği hizmeti vermektedir.

Şanlıurfa Haber siteleri arasında en kaliteli site olduğunu tekrardan söyleyip, Urfa ile ilgili haberlerde Urfa Haber TV sitesinin takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer elinizde bir haber var ve bu haberi sitelere ulaştıramıyorsanız, Siteye girin, üye olun, facebook hesabınızla daha hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra köşe yazınızı, denemenizi, veya haberlerinizi siz kendi adınıza paylaşabilirsiniz, ve bunu sadece bir kereliğine yapacaknız, sonraki girişlerde kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Yerel habercilik detaylı olarak bütün haberleri ele alır ancak ulusal haber siteleri sadece önemli haberleri listelerine eklerler, Urfa ile ilgili haberlerinizi Urfa Haber sitelerinden takip etmeniz gerekmektedir. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35