Başkan Özdemir’den işçilere 1 Mayıs sürprizi

SAMSUN HAVZA BELEDİYE BAŞKANI SEBAHATTİN ÖZDEMİR MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ DOLAYISIYLA TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREVLİ TEMİZLİK İŞÇİLERİNE SÜRPRİZ YAPTI. BAŞKAN ÖZDEMİR KORONA VİRÜS SALGINI NEDENİ İLE ÖZELLİKLE TEMİZLİK İŞLERİNİN İŞ YÜKÜNÜN ARTTIĞINI BELİRTEREK " SİZLERİN ÇALIŞMAK ZORUNDA KALDIĞINIZ BİR ORTAMDA BAYRAMINIZI KUTLUYORUZ. İNŞALLAH BUNUN TELAFİSİNİ ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMLERDE YAPACAĞIZ. SİZLER BELEDİYELERİN HALK İLE İLK TEMAS NOKTASISINIZ. BU YÜZDEN SİZLERİN HİZMETLERİ BİZLERİN AYNASI KONUMUNDA. YAPMIŞ OLDUĞUNUZ HİZMETLERDEN ÖTÜRÜ SİZLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM. BU GÜN ÜLKEMİZDEKİ SALGININ ÖNÜNE GEÇİLMESİ İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALARIN SİZLERİN OMUZLARINDA BÜYÜK YÜKLER VAR. BİZLER MİLLET OLARAK, İŞÇİLERİMİZİN ALIN TERİNİN ÖNEMİNİ, KUTSALLIĞINI BİLEN, BÜTÜN İNSANLIĞA ÖRNEK BİR DAYANIŞMA KÜLTÜRÜNÜ YÜZYILLARDIR YAŞATAN BÜYÜK BİR MEDENİYETİN MİRASÇILARIYIZ. BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE HEDEFLERİ İÇİN EMEK VE ALIN TERLERİYLE GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN TÜM İŞÇİ, MEMUR KARDEŞLERİMİZİN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ'NÜ KUTLUYORUM" DEDİ.

Başkan Özdemir’den işçilere 1 Mayıs sürprizi

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Temizlik İşleri Müdürlüğünde görevli temizlik işçilerinin bayramını kutlayarak hediyelerini verdi.

Samsun Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Temizlik İşleri Müdürlüğünde görevli temizlik işçilerine sürpriz yaptı. Başkan Özdemir korona virüs salgını nedeni ile özellikle temizlik işlerinin iş yükünün arttığını belirterek, "Sizlerin çalışmak zorunda kaldığınız bir ortamda bayramınızı kutluyoruz. İnşallah bunun telafisini önümüzdeki dönemlerde yapacağız. Sizler belediyelerin halk ile ilk temas noktasısınız. Bu yüzden sizlerin hizmetleri bizlerin aynası konumunda. Yapmış olduğunuz hizmetlerden ötürü sizlere teşekkür ediyorum. Bugün ülkemizdeki salgının önüne geçilmesi için yapılan çalışmaların sizlerin omuzlarında büyük yükler var. Bizler millet olarak, işçilerimizin alın terinin önemini, kutsallığını bilen, bütün insanlığa örnek bir dayanışma kültürünü yüzyıllardır yaşatan büyük bir medeniyetin mirasçılarıyız. Büyük ve güçlü Türkiye hedefleri için emek ve alın terleriyle gece-gündüz çalışan tüm işçi, memur kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum" dedi.

Konuşmanın ardından Başkan Özdemir işçilere hediyelerini verdi. Temizlik İşleri Müdürü Zeki Kurt işçiler adına Belediye Başkanı Özdemir’e ziyaretlerinden ve hediyelerinden ötürü teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35