Kılıçdaroğlu MAGİAD’ı ağırladı

Manisa Genç İşadamları Derneği (MAGİAD), Başkanı Ömer Geriter ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Ömer Geriter coğrafi tescil almış ürünlerle...

Kılıçdaroğlu MAGİAD’ı ağırladı

Manisa Genç İşadamları Derneği (MAGİAD), Başkanı Ömer Geriter ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Ömer Geriter coğrafi tescil almış ürünlerle ilgili yapılan çalışmaların raporunu Kılıçdaroğlu’na teslim etti.

MAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Geriter ve Yönetim Kurulu Üyeleri, geçtiğimiz günlerde Ankara ziyareti gerçekleştirdi. Bu kapsamda TBMM’deki Manisa milletvekilleriyle bir araya gelen MAGİAD üyeleri daha sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu ile makamında bir araya gelen genç işadamları, Manisalı çiftçinin sorunlarını rapor halinde aktardı.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in de MAGİAD’a eşlik ederek katılım gösterdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kılıçdaroğlu, Manisa’nın da İzmir gibi CHP’nin iktidarında olmasını arzuladığını belirtti.

“Manisa için yapılan her çalışmanın yanındayız”

MAGİAD Başkanı Ömer Geriter de Kılıçdaroğlu’na MAGİAD’ı makamında kabul ettikleri için teşekkür ederek şöyle konuştu: “Bizler Manisa Genç İşadamları olarak A parti, B parti farketmeksizin çalışmalarımıza devam ediyoruz. Manisa için yapılabilecek her çalışmanın yanında yer aldığımızı belirtmek istiyoruz. Bugün burada bulunmamızın nedeni çiftçilerimizin sorunlarını meclise getirmek, sizlere ulaştırmaktır. Coğrafi tescil almış ürünlerimizle ilgili arz ve taleplerimizi bir rapor haline getirdik. Sizlerin de bu konu üzerinde elinizden geleni yapacağınızdan şüphemiz yoktur. Bizleri makamınızda kabul ettiğiniz için bir kez daha teşekkür ediyoruz.”

“Manisa’daki çalışmaları yakından izliyoruz”

Manisa’nın tarım ve sanayi kenti olduğunu, sanayi bölgesinin de her geçen gün daha da büyümesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kılıçdaroğlu ise, “Manisa, tarım kentlerimizden, sanayi kentlerimizden birisi. Sanayimiz de büyüyor ve gelişiyor bu da bizi mutlu ediyor. Geçtiğimiz günlerde gelip üzüm üreticilerimizin sorunlarını dinlemiştik. Manisa’daki çalışmaları yakından izliyoruz. Manisa’nın da İzmir gibi CHP iktidarında olmasını istiyoruz. Bunu da açık bir şekilde ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

“Sizler gibi, iyi yetişmiş bireylerin, kişilerin siyasette olmalı”

“MAGİAD’ın siyasetin için aktif bir şekilde rol alması lazım diyen Kılıçdaroğlu, “Çünkü sizlerin siyasete gösterdiği ilgi, siyasetin kalitesini yükseltir. Sorunların çözümlenmesi noktasına daha fazla katkı verir. Siyaseti toplumun çıkarları için yapmak gerekir, kendi çıkarları için yapmak gerekmez. Bunu da en iyi siz yaparsınız çünkü siz risk almasını biliyorsunuz. Topluma güven veriyorsunuz. A partisi, B partisi, C partisi olur hiç önemli değil, önemli olan sizler gibi, iyi yetişmiş bireylerin, kişilerin siyasette olmalarıdır” ifadelerini kullandı.

Coğrafi tescilli ürünlerle ilgili yapılan çalışmalar için MAGİAD’a teşekkür eden Kılıçdaroğlu sözlerini şöyle tamamladı: “Bugün buraya gelerek bizlere hazırlamış olduğunuz raporu ilettiniz. Geçmiş tarihte de sizlerin derneğinize gelerek bir ziyarette bulunmuş orada da yapmış olduğunuz çalışmalar hakkında bilgi almıştım. MAGİAD severek ve beğenerek izlediğim bir dernek. Hepinize başarılar diliyorum.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35