Ayvalık’ta CHP birlik beraberlik ve dayanışma kahvaltısı düzenledi

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığı tarafından birlik, beraberlik ve dayanışma kahvaltısı düzenlendi.Ayvalık Belediyesi’ne ait Sarı Zeybek Tesisleri’nde gerçekleşen kahvaltıda; Ayvalık Belediye...

Ayvalık’ta CHP birlik beraberlik ve dayanışma kahvaltısı düzenledi

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığı tarafından birlik, beraberlik ve dayanışma kahvaltısı düzenlendi.

Ayvalık Belediyesi’ne ait Sarı Zeybek Tesisleri’nde gerçekleşen kahvaltıda; Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki, CHP Ayvalık İlçe Başkanı Ahmet Toker, Ayvalık Belediyesi’nin CHP’li Belediye Meclis üyeleri, CHP’li il ve ilçe yöneticileriyle çok sayıda partili hazır bulundu.

Ayvalık CHP’nin Parti Okulu’nda eğitim gören partililere sertifikalarının da dağıtıldığı kahvaltıda konuşan CHP Ayvalık İlçe Başkanı Ahmet Toker, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal etmesinin 79. Yıldönümünü anımsatarak, “Büyük önderimiz, ‘Benim iki büyük eserim var; biri Türkiye’ Cumhuriyeti, diğeri de Cumhuriyet Halk Parti’sidir’ demişti. Çünkü bu partinin temelleri Kurtuluş Savaşı’nda O’nun eşsiz Baş Komutanı ve arkadaşları tarafından atılmıştı. Bizlerde onun ışığında Atatürk’ün ilkelere sahip çıkmak zorundayız" dedi. Kahvaltıda konuşan CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki ise CHP’nin Atatürk’ten kalan en büyük miras olduğunu vurguladı. Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ise; kalabalık bir partilinin katıldığı kahvaltılı organizasyonu hazırlayan ve emeği geçen herkese teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35