AK Parti’li Ülgen; “Çocuklarımız ve gençlerimiz için halı sahalardan birine talibiz”

Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen, “Marmaris’te ihaleye açılan halı sahaların bir tanesini şartnamede yazan ücreti ödenmek kaydıyla talibiz. Bu sahayı çocuklarımıza gençlerimize ücretsiz olarak sunacağız” dedi.Ak Parti...

AK Parti’li Ülgen; “Çocuklarımız ve gençlerimiz için halı sahalardan birine talibiz”

Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen, “Marmaris’te ihaleye açılan halı sahaların bir tanesini şartnamede yazan ücreti ödenmek kaydıyla talibiz. Bu sahayı çocuklarımıza gençlerimize ücretsiz olarak sunacağız” dedi.

Ak Parti Marmaris İlçe Teşkilatında düzenlenen toplantıya Ak Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, İlçe Başkanı Osman Ülgen, Kadın Kolları Başkanı Cavidan Öner, gençlik kolları başkanı, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen yaptığı açıklamasında, Beldibi’nde bulunan halı sahaların birinde ışıklandırılma olduğunu ve ikinci sahanında ışıklandırılmasının en kısa sürede tamamlanacağını söyledi. Ülgen, “Marmaris’te halı sahalar kapalı durumda. Vatandaşlarımızdan gelen tepkiler vardı. Sporla ilgilenen çocuklarımız ve 6 spor kulübümüzün antrenman yapabileceği bir yer yok. Biz bu sahaların bir an önce açılması için talepte bulunduk. Halı sahalarla ilgili ihale şartnamesi elimize geçti. Biz çıkmış olan ihale şartnamesindeki ücreti karşılığında Ak Parti Marmaris İlçe Teşkilatı olarak biz talibiz. Bizim amacımız bu sahalardan bir tanesini alıp çocuklarımıza gençlerimize ücretsiz olarak sunacağız. Onun için biz ücreti ödemek kaydıyla bu sahalardan bir tanesine talibiz. Bizim bu ihaleye şartnamedeki birkaç maddeden dolayı katılma şansımız yok. Eğer bu konu kat edilirse bu ihaleye girmek istiyoruz.

“Burunucu’na Rahmetli Karadinç’in adı verilsin”

Marmaris’in oto park sorununu da değinen Ülgen, "Son günlerde Burunucu mevkiinde yapılan rekreasyon alanı ile ilgili sosyal medyada bir isim tartışması gündeme geldi. Bizde bu bölgede 15 yıl belediye başkanlığı yapmış olan ve bu gün altyapımızda sorun yaşamıyorsak ve çeşmemizden suyumuz akıyorsa bunda en büyük katkısı olan rahmetli sayın İsmet Karadinç’in adının verilmesini öneriyoruz. Marmaris Şehir Stadının altına otopark önerimiz var. Bunu daha önceden bildirmiştik. Marmaris Şehir Stadı’nda belediyenin bin 300 metrekarelik bir alanı var. Burası Gençlik ve Spor Bakanlığı ile belediye arasında şüyulu bir alan. Sayın bakanımız geldiğinde bu konu gündeme geldi. Eğer belediye bu bin 300 metrekarelik alandan vaz geçtiği takdirde bin 700 metrelikte dışarıdan yer verilmek sureti ile bu yerin altına otopark ve üstüne modern bir stat yapma düşüncemiz vardı. Şehir merkezine yakın olması dolayısı ile de park sorununa ciddi bir şekilde etkili olacaktır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35