Ak Parti İl Kadın Kollarında bayrak değişimi

AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanlığından ayrılan Esra Özkoç’un yerine Genel Merkez tarafından AK Parti İl Yönetimin Kurulu Üyesi Tülay Beşkonak Özçay atandı.Yaptığı yazılı açıklama ile İl Kadın Kolları Başkanlığı...

Ak Parti İl Kadın Kollarında bayrak değişimi

AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanlığından ayrılan Esra Özkoç’un yerine Genel Merkez tarafından AK Parti İl Yönetimin Kurulu Üyesi Tülay Beşkonak Özçay atandı.

Yaptığı yazılı açıklama ile İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini bıraktığını duyuran Özkoç, dört yıldır sürdürdüğüm AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanlığı görevimi, işlerimin yoğunluğu nedeniyle bırakıyorum. Bu süre içerisinde yürüttüğümüz çalışmalar sırasında şahsıma ve 19 ilçe kadın kolları başkan ve teşkilatlarıma, Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’na, Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e, milletvekillerimize, İl Başkanım Rıza Sümer’e, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanım Lütfiye Selva Çam’a ve tüm dava arkadaşlarıma verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Hizmet bayrağımızı devralacak arkadaşlarımıza da yeni görevlerinde başarılar dilerim” dedi.

Tülay Beşkonak Özçay kimdir

10 Ocak 1981 tarihinde Antalya`da doğumlu olan Özçay ilköğrenimimi Naciye Havva Manavuşak İlkokulunda, orta ve lise öğrenimimi Antalya Kolejinde tamamladı. Yükseköğrenimini Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler Makine Bölümünü tamamlayarak yaptı. Özçay 1978 yılında faaliyete başlayan, Antalya ili ve hinterlandına otomotiv tamir bakım onarım ve servis hizmetleri ve aynı zamanda turizm restoran faaliyetlerinde bulunan aile şirketlerinde 2002 yılından itibaren yönetici olarak çalışmaktadır. 2004 yılında Ak Parti Kadın Kolları Kongresi ile yönetime girerek siyasi yaşamıma ilk adımı attan Özçay Ak Parti Kadın Kolları Tanıtım Medya Başkanlığı, Halkla İlişkiler Başkanlığı ve Teşkilat Başkanlığı görevlerinde bulunarak 2009 yılından bu güne Ak Parti İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. 2003 yılında evlenen Özçay’ın bir kız çocuğu bulunmaktadır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35