Yeni hizmet binasının temeli 20 gün içinde atılacak

Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, yeni hizmet binasının temelini 20 gün içerisinde atmayı planladıklarını söyledi.Yeni hizmet binasının yerinde çalışmalara başlanıldığını belirten Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe...

Yeni hizmet binasının temeli 20 gün içinde atılacak
Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, yeni hizmet binasının temelini 20 gün içerisinde atmayı planladıklarını söyledi.
Yeni hizmet binasının yerinde çalışmalara başlanıldığını belirten Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe ilgili yaptığı açıklamada, “Fatsa Belediyesi yeni hizmet binası inşaatı başladı ve hızla yapımı sürüyor. İnşaatımızı iki aşamada gerçekleştiriyoruz. Kaba ve ince inşaat olmak üzere toplam maliyeti 6 milyon 300 Bin TL’dir. İki yıl içerisinde hizmet binamızı bitirmeyi hedefliyoruz. İnşaatımızın altında kapalı otoparkımız olacak. Toplam kapasitesi 125 araç olarak planlandı. 12 işyeri ve 12 ofis alanı olan bir bina olarak yapımı gerçekleşecek. Toplam 10 Bin metre kare kapalı alanda yapılıyor binamız. Zemin etüt çalışmaları yapıldı ve iyileştirme çalışmaları yapılıyor. 20 gün içerisinde temel atma işini gerçekleştiririz” dedi.
Doğalgaz çalışmaları devam ediyor
Fatsa’daki doğalgaz çalışmaları ile ilgili de bilgiler veren Başkan Yardımcısı Aktepe, “Doğalgaz çalışmaları belirli mahallelerimizde devam ediyor. Ana hatlarıyla Reşadiye, İnönü, Sakarya, Yeni Kumru ve Sevgi Caddelerinde bu yıl için nokta koyulacak. Şehir içindeki çalışmalarda buna bağlı olarak kazı çalışmaları yapılıyor. Vatandaşlardan isteğim biraz daha sabırlı olmalıdır. Doğalgaz çalışmaları bitince tekrar eski haline dönecek cadde ve mahallede ki yollarımız. İki firma aynı anda çalışıyor şehir içinde doğalgaz ile ilgili. Yoğun bir şekilde yetkililer bu konuda hassas çalışmaya devam ediyor. Şehir merkezini yapım çalışmalara bitince komple bir elden geçireceğiz. Ayrıca kapalı alanlar dediğimiz caddelerde de yeni çalışmalar yapacağız. Bu çalışmalarımızı Büyükşehir belediyesi ile birlikte yapıyoruz. Doğalgaz’ı bu yıl şehir içinde kullanacak vatandaşlar olabileceği gibi kullanamayacak vatandaşlarımız da olacak” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35