banner43

Enginyurt, MHP’nin Fatsa adayını açıkladı

MHP Ordu Milletvekili Adayı Cemal Enginyurt, 10 ay sonra yapılacak yerel seçimlerde Fatsa’da başkan adaylarının İlçe Başkanı Murat Kaçak olduğunu açıkladı.Cemal Enginyurt yaptığı açıklamada, “MHP Fatsa Teşkilatı özellikle son 5...

Enginyurt, MHP’nin Fatsa adayını açıkladı

MHP Ordu Milletvekili Adayı Cemal Enginyurt, 10 ay sonra yapılacak yerel seçimlerde Fatsa’da başkan adaylarının İlçe Başkanı Murat Kaçak olduğunu açıkladı.

Cemal Enginyurt yaptığı açıklamada, “MHP Fatsa Teşkilatı özellikle son 5 aydır Türkiye’yi kıskandıracak bir çalışma temposu ortaya koyuyor. Birlik ve beraberlik içerisinde ilk gün ki heyecanla sahada çalışmalarını sürdürüyorlar. Son 3 ayda ise MHP Fatsa ilçe teşkilatı 3 binin üzerinde üye kaydı yapmıştır. Bu teşkilatımız her şeyin en iyisini hak etmektedir. Yerel seçimlerde başkan adayımızın Murat Kaçak olacağını ifade etmek istiyor ve sonuna kadar arkasında olduğumu söylemek istiyorum” dedi.

MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak ise, “Genel seçimlerin ardından gerçekleşecek yerel seçimlerde benim ismimin başkan adaylığı için geçmesinden dolayı son derece onur duydum. Ben ve arkadaşlarım Fatsa ve Ordu’yu temsil noktasında partimizi mahcup etmeyeceğiz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35