Yaralı Köpeğe Niğde Belediyesi Sahip Çıktı

Kemerhisar’ da tren çarpması sonucu ağır yaralanan köpeğe Niğde Belediyesi sahip çıktı.Kemerhisar’ da trenin çarptığı köpek, zabıta ekipleri tarafından Niğde Belediyesi hayvan barınağına acil olarak getirildi. Niğde Belediye Başkanı...

Yaralı Köpeğe Niğde Belediyesi Sahip Çıktı

Kemerhisar’ da tren çarpması sonucu ağır yaralanan köpeğe Niğde Belediyesi sahip çıktı.

Kemerhisar’ da trenin çarptığı köpek, zabıta ekipleri tarafından Niğde Belediyesi hayvan barınağına acil olarak getirildi. Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’ın talimatı ile tüm müdahaleler yapılan köpek ameliyata alındı. Yaralı köpeğe Niğde Belediyesi Veterineri tarafından arka bacak kısmına 34 dikiş atılarak, yoğun bir tedavi süreci geçirildi.

İyileşme sürecine giren yaralı köpek Niğde Belediyesi Hayvan Barınağı’nda gözetim altında tutularak rehabilitasyon aşamasında hayatına devam etmektedir.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Rifat Özkan; “ Bizler yardımsever bir toplumuz. Vatandaşlarımızdan beklentimiz, bizler gibi bir can taşıyan hayvanlarımıza sahip çıkıp, onları korumalarıdır. Biz belediye olarak imkanlarımız ölçüsünde elimizden geleni yapıyoruz. Bu hususta vatandaşlarımızdan da duyarlı olmasını bekliyoruz”dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35