Polis memurunun nikah şahidi müdürleri oldu

Niğde’de görev yapan Komiser Yardımcısı Hasan Oflaz ve Öğretmen Mine İlayda Oflaz’ın nikahında, Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt ve Asayiş Şube Müdürü Hakan Kaplan nikah şahidi oldu.Niğde Ak Medrese’de düzenlenen nikah merasiminde,...

Polis memurunun nikah şahidi müdürleri oldu

Niğde’de görev yapan Komiser Yardımcısı Hasan Oflaz ve Öğretmen Mine İlayda Oflaz’ın nikahında, Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt ve Asayiş Şube Müdürü Hakan Kaplan nikah şahidi oldu.

Niğde Ak Medrese’de düzenlenen nikah merasiminde, emniyet müdürü, şube müdürleri, nikah memuru, polisler ve çiftin yakınları hazır bulundu.

Nikah kıyıldıktan sonra çiftlere evlilik cüzdanını takdim eden Emniyet Müdürü Kurt, burada yaptığı konuşmada, "Mutlu olacağınıza inanıyorum. Çok yakışan bir çiftsiniz. Tebrik ediyorum, hayırlı uğurlu olsun" dedi. Tebrikleri kabul eden çift törenden sonra polis motoruna binerek hatıra fotoğrafı çektirdi. Gazetecilere açıklama yapan Yunus Polis Ekipleri Komiser Yardımcısı Hasan Oflaz, "Bu mutlu günümüzde, İl Emniyet Müdürümüz Ali Kemal Kurt ve Asayiş Şube Müdürümüz Hakan Kaplan’ın katılımlarıyla çok güzel bir nikah töreni gerçekleşti. Tüm katılanlara teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Gelin Mine İlayda Oflaz ise, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirlere teşekkür ettiğini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35