banner43

Niğde Belediyesinden Hamamlı Mahallesine Sosyal Tesis Müjdesi

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan vatandaşların taleplerini dinlemeye ve talepleri doğrultusunda çözüm üretmeye devam ediyor.Belediye Başkanı Rifat Özkan göreve geldiği günden bu yana vatandaşı dinlemeyi ihmal etmiyor. Makam odasında...

Niğde Belediyesinden Hamamlı Mahallesine Sosyal Tesis Müjdesi

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan vatandaşların taleplerini dinlemeye ve talepleri doğrultusunda çözüm üretmeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Rifat Özkan göreve geldiği günden bu yana vatandaşı dinlemeyi ihmal etmiyor. Makam odasında oturan değil de her zaman halkın içinde halkının sorunlarıyla ilgilenen Başkan Özkan Niğdeli hemşehrilerinin de takdirini kazanıyor. Belediye Başkanı Rifat Özkan bu kapsamda Hamamlı’yı ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Mahallelinin sorunları ve isteklerini tek tek dinleyen Başkan Özkan isteklerin bir bir yerine getirileceğini söyledi.

Hamamlı ve Kumluca Mevkii’ne sosyal tesis yapılacağının müjdesini de veren Başkan Özkan; “Şehrimizin diğer mahallelerinde hangi hizmetler varsa bu bölgemizde de aynısı olacak. Mahallemize neler yapabiliriz noktasında muhtarlarımızla birlikte taleplerinizi dinlemeye geldik” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35