Bor Belediyesi yeni hizmet binası yapılıyor

Bor ilçesinde Selçuklu ve Osmanlı mimarisinde 4 katlı yeni Belediye Hizmet Binası yapımı devam ediyor.Bor belediye Başkanı Sıtkı Erat, Bor Belediyesinin garajının yıkılarak, bodrum katla beraber 5 katlı olacak şekilde Selçuklu ve Osmanlı...

Bor Belediyesi yeni hizmet binası yapılıyor

Bor ilçesinde Selçuklu ve Osmanlı mimarisinde 4 katlı yeni Belediye Hizmet Binası yapımı devam ediyor.

Bor belediye Başkanı Sıtkı Erat, Bor Belediyesinin garajının yıkılarak, bodrum katla beraber 5 katlı olacak şekilde Selçuklu ve Osmanlı mimarisi tarzında yapılacak olan yeni belediye binası ile ilgili bilgi aldı.

Belediye Başkanı Sıtkı Erat, “ilçede hızla gelişen ihtiyaçlara yanıt verebilmek ve vatandaşa daha modern koşullarda hizmet sunabilmek amacıyla yeni hizmet binamızın yapımına tüm hızıyla devam ediyoruz. İlçemizin geleceği için yaptığımız çalışmalara bir yenisini daha ekliyoruz. Hayata geçirdiğimiz proje sayesinde yeni belediye hizmet binamızın inşaası tüm hızıyla devam ediyor. Vatandaşlarımıza iyi ve hızlı hizmet sunmaya devam edeceğiz. Bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bor Belediyesi yeni hizmet binasının bin 700 metre kare bina oturumlu olup 8 bin metre kare inşaat alanı içerisinde yapılmaya devam ettiği belirtilirken Belediye binasının 2018 Aralık ayında hizmete gireceği bildirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35