Vali Aktaş, Türk Eğitim Sen’i ziyaret etti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Türk Eğitim Sen sendikasına iadeyi ziyarette bulundu.Nevşehir Valisi İlhami Aktaş iadeyi ziyaretlerine Türk Eğitim Sen sendikasını ziyaret ederek devam etti. Vali Aktaş’ı ziyarette Türk Eğitim Sen Şube Başkanı...

Vali Aktaş, Türk Eğitim Sen’i ziyaret etti
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Türk Eğitim Sen sendikasına iadeyi ziyarette bulundu.
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş iadeyi ziyaretlerine Türk Eğitim Sen sendikasını ziyaret ederek devam etti. Vali Aktaş’ı ziyarette Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Mustafa Uğur ve sendika yöneticileri karşılarken şube başkanı Mustafa Uğur sendika çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Uğur, “ Sayın Valim öncelikle ziyaretlerinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Türk Eğitim Sen sendikası olarak Nevşehir’de geniş bir kitleye sahibiz. Bizler sendika faaliyetlerimizin yanı sıra ilimizin sorunları ile de çalışmalar yapmaktayız. Sizleri göreve başlamasıyla birlikte Nevşehir’in sorunları ve özellikle eğitim sorunları ile ilgilendiğinizi biliyoruz. Bu anlamda üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ise iadeyi ziyaretlerine devam ettiğini bu kapsamda Türk Eğitim Sen sendikasını ziyaret etmekten dolayı mutlu olduğunu kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35