İl Emniyet Müdürü Artunay, “Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. yılı kutlu olsun”

İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay Türk Polis Teşkilatının 173. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.Emniyet Müdürü Mehmet Artunay Türk Polis teşkilatının kuruluşunun 173.yıldönümü dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında,...

İl Emniyet Müdürü Artunay, “Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. yılı kutlu olsun”

İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay Türk Polis Teşkilatının 173. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Emniyet Müdürü Mehmet Artunay Türk Polis teşkilatının kuruluşunun 173.yıldönümü dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında, Türk Polis Teşkilatımızın 173.yılını kutlamakta olduğumuz bugünde, polisimiz, kahramanlık, fedakârlık ve başarılarıyla milletimizin engin sevgi ve güvenini kazanmanın onur ve gururunu yaşamaktadır dedi.

İl Emniyet Müdürü Artunay mesajında şunları kaydetti;

“Kurulduğu 1845 yılından itibaren sürekli değişen ve gelişen dünya koşullarına uygun olarak, hızlı bir şekilde kendini yenileyen ve geliştiren teşkilatımız, başarılarıyla halkımızın gönlünde haklı bir yer edinmiştir. Ülkemizin önemli turizm merkezlerinden biri olan Nevşehir İlimizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasında, üzerimize düşen tüm sorumluluklarımızı güler yüzlü, objektif, saydam, eğitimli ve özverili görev anlayışıyla yerine getirmektesiniz. Bugüne kadar birlikte yaptığımız çalışmalarla halkın sevgi, güven ve desteğini aldık. Bundan sonra da yapacağımız hizmetlerde insan haklarına saygılı, hukukun üstünlüğüne inanan, aynı inanç ve özveriyle görevlerimizi sürdüreceğiz.

Bu vesileyle teşkilatımızın 173.yılında kahraman şehitlerimiz rahmetle, gazileri, malûlleri ve emeklilerimizi minnetle anarken, tüm meslektaşlarımın eş ve çocuklarının kuruluş yıldönümünü kutluyor, sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35