Temizlik işçilerinden eğitime destek

MENTEŞE BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİNDE ÇALIŞAN İŞÇİLER KENDİ ARALARINDA TOPLADIKLARI PARA İLE ALDIKLARI TABLETİ ÇEVRİM İÇİ İNTERNET BAĞLANTISI OLMAYAN BİR ÖĞRENCİYE ULAŞTIRILMASI İÇİN BAŞKAN GÜMÜŞ’E TESLİM ETTİLER.

Temizlik işçilerinden eğitime destek

Menteşe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli kendi aralarında para toplayarak aldıkları tableti, bir öğrenciye ulaştırılması için, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’e teslim etti.

Menteşe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli tarafından alınan tablet, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’e teslim edilirken Başkan Gümüş işçilerin bu duyarlı davranışı nedeniyle teşekkür etti. Başkan Gümüş, “CHP Genel Merkezi tarafından başlatılan eğitim seferberliği kapsamında, online eğitime erişimi olmayan öğrenciler için düzenlediğimiz bağış kampanyasına, aralarında para toplayarak destek veren personelimize, hassasiyetleri için teşekkür ediyorum. Çocuklar bizim geleceğimiz. Daha çağdaş bir geleceğe ancak onlara vereceğimiz sağlıklı bir eğitimle ulaşabiliriz. Bu tablet sayesinde bir kardeşimiz daha online eğitime erişim sağlayabilecek” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35