Mezitli’de, Demokrasi Şenliği öncesi tek yürek oldular

Mersin'in Merkez İlçe Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Sivil Toplum Kuruluşları (stk) Ve Odaları Temsilcileriyle Bir Araya Geldi. Toplantıda, Mezitli Belediyesi Ve Stk'ların Ortaklaşa Gerçekleştireceği 30 Ağustos Zafer Bayramı Ve Demokrasi Şenliği Değerlendirildi.

Mezitli’de, Demokrasi Şenliği öncesi tek yürek oldular
Mersin’in merkez ilçe Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, sivil toplum kuruluşları (STK) ve odaların temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıda, Mezitli Belediyesi ve STK’ların ortaklaşa gerçekleştireceği 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Demokrasi Şenliği değerlendirildi.
Down Kafe’de STK’larla gerçekleştirilen toplantıda, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda yapılacak olan etkinliğin, Menderes Mahallesi Denizhan 2 Sitesi karşısında bulunan ’Demokrasi Parkı’nda gerçekleştirileceği kararlaştırıldı. STK’ların yerel yönetimlerle sürekli iş birliği içerisinde olması gerektiğini vurgulayan Başkan Tarhan, STK’ların Mersin’in en önemli dinamiklerinden biri olduğunu söyledi. Tarhan, "30 Ağustos Zafer Bayramı’nda STK’larla ortak hareket ederek, Demokrasi Meydanı’nda yapmayı planladığımız şenliğimizin programını kararlaştırdık. Şenliğimizin korteji, 30 Ağustos Salı günü saat 19.30’da, Mezitli Belediyesi Ana Hizmet Binası önünden hareket edecek. Şenlikte, Mersin Devlet Opera ve Balesi vereceği konser ile davetlilerle buluşacak. Öte yandan zeybek, kafkas ve tango gibi benzeri gösteriler sergilenecek. Bunun yanı sıra Belediye ve STK kardeşliğimizi sürekli sürdüreceğiz. STK’lar ile her fırsatta ortak hareket ederek, yeni projelere imza atacağız. Bizleri hiçbir çağrımızda yalnız bırakmayan tüm sivil toplum Kuruluşlarının temsilcilerine teşekkürlerimi sunarım" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35