Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Koca’dan komutanlara ziyaret

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Kadir Yıldız ile İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Kanat’a hayırlı olsun ziyaretin bulundu.İlk olarak İskenderun Deniz Üs Komutanı iken Akdeniz Bölge...

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Koca’dan komutanlara ziyaret
Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Kadir Yıldız ile İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Kanat’a hayırlı olsun ziyaretin bulundu.
İlk olarak İskenderun Deniz Üs Komutanı iken Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı olarak atanan Tuğamiral Kadir Yıldız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Koca, komutanla bir süre sohbet etti. Koca, 15 Temmuz darbe girişimini kınadığını, ordunun içerisindeki gerçek vatansever komutanların ve askerlerin dik duruşlarından dolayı onlara teşekkür ettiğini söyledi.
Tuğamiral Yıldız’ın ardından İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Kanat’ı ziyaret eden Koca’ya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Tarakçı, TRT Çukurova Bölge Müdürü Sebahattin Kahraman, Karayolları Bölge Müdürü Yakup Dost, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk Bilgin ve Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz eşlik etti. Ordunun peygamber ocağı olduğunu belirten Koca, 15 Temmuz’da darbe girişiminde bulunanların Türk ordusunu temsil etmediğini söyledi. Darbe girişiminin engellenmesinde Türk Silahlı Kuvvetlerinin içindeki onurlu, vatansever komutanların ve askerlerin büyük payı olduğunu dile getiren Koca, kimsenin orduya leke süremeyeceğini ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35