İki başkan, Toroslar Belediyesinde buluştu

TOROSLAR BELEDİYE BAŞKANI ATSIZ AFŞIN YILMAZ, AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI MUHAMMET MUSTAFA GÜLTAK'I MAKAMINDA AĞIRLADI. BAŞKAN YILMAZ, MEVKİDAŞININ ZİYARETİNDEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ DİLE GETİREREK, YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR VE PROJELERLE İLGİLİ FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUKLARINI İFADE ETTİ.

İki başkan, Toroslar Belediyesinde buluştu

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Mustafa Gültak’ı makamında ağırladı. Başkan Yılmaz, mevkidaşının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yürütülen çalışmalar ve projelerle ilgili fikir alışverişinde bulunduklarını ifade etti.

Akdeniz Belediye Başkanı Gültak, çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere Toroslar Belediye Başkanı Yılmaz’ı ziyaret etti. Ziyaretle ilgili açıklama yapan Başkan Yılmaz, Mersin’in gelişmesi ve kalkınması için uyum içerisinde çalışmanın önemine değinerek, "Hepimizin ortak amacı bölgemizi daha da güzelleştirmek. Bu amaç doğrultusunda halkımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçelerimiz geliştikçe Mersinimiz ve ülkemiz de gelişecektir; çünkü ulusal kalkınma yerelden başlar. Başkan Gültak’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35