Baro başkanları Gaziantep’teki terör saldırısı mağdurlarını ziyaret etti

Aralarında Mersin Barosu’nun da bulunduğu bazı baro başkanları, Gaziantep’teki terör saldırısı mağdurlarını ziyaret ederek acılarını paylaştı.Bir düğüne yapılan terör saldırısı sonrası 54 vatandaşın yaşamını yitirdiği Gaziantep’e...

Baro başkanları Gaziantep’teki terör saldırısı mağdurlarını ziyaret etti
Aralarında Mersin Barosu’nun da bulunduğu bazı baro başkanları, Gaziantep’teki terör saldırısı mağdurlarını ziyaret ederek acılarını paylaştı.
Bir düğüne yapılan terör saldırısı sonrası 54 vatandaşın yaşamını yitirdiği Gaziantep’e çıkarma yapan Mersin, Sakarya, Aydın, Osmaniye ve Hatay Barosu başkanları, Gaziantep Barosu’nu ziyaret ederek, ’Acınız acımızdır’ mesajı verdi. Gaziantep Barosu Başkanı Bektaş Şarklı ve yönetiminin ağırladığı baro başkanları, acı olayın yaşandığı bölgede incelemelerde bulundu, yöre halkına başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.
Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Mersin Barosu Başkanı Alpay Antmen, alçak terör örgütü IŞİD tarafından yapılan bu onursuz terör saldırısını esefle kınadıklarını söyledi. Terör örgütlerinin toplumsal huzur ve barışı, yaşam hakkını hedef alan saldırılarının her geçen gün artarak devam ettiğini belirten Antmen, bu konuda tüm siyasilerin bir araya gelerek ülkemizdeki bütün terör örgütlerinin kökünün kazınması noktasında birlikte hareket etmelerini istedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35