Nusaybinli öğrenciler başarıya odaklandı

Mardin’in Nusaybin ilçesinde Belediye Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü, öğrencileri Yazar Sait Çamlıca ile buluşturdu. Yazar Çamlıca, Emire Gözü Anadolu Lisesi öğrencilerine sosyal medya kullanımı ile ilgili uyarılarda bulunurken...

Nusaybinli öğrenciler başarıya odaklandı

Mardin’in Nusaybin ilçesinde Belediye Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü, öğrencileri Yazar Sait Çamlıca ile buluşturdu. Yazar Çamlıca, Emire Gözü Anadolu Lisesi öğrencilerine sosyal medya kullanımı ile ilgili uyarılarda bulunurken başarıya giden yolları esprili bir şekilde anlattı.

Nusaybin’de üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler için Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Emire Gözü Anadolu Lisesi öğrencilerini Yazar Sait Çamlıca ile bir araya getirdi. Konferansta öğrencilere sosyal medya üzerine uyarılarda bulunan ve başarı için motivasyonun gerekliliği üzerinde açıklamalar yapan Çamlıca, hiçbir başarının çalışmadan kazanılamayacağı, bedel ödemeden hiçbir şeyin elde edilemeyeceğini vurguladı. Çamlıca, “Teknolojinin, bilgisayarın, cep telefonunun, internetin, sosyal medyanın esiri olmayın. Onu her zaman kontrol altında tutun. Bol okuyun, öğrendiklerinizi tekrar edin, yaptığınız iş de dürüst olun, kendinizi geliştirin. Çünkü ilerde sefasını da siz çekeceksiniz, cefasını da” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35