Tirkeş’in yolları yenileniyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı ilçesi Tirkeş Mahallesi’nin yollarını yeniliyor, Yol Şube Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarıyla mahalleye 25 bin metrekarelik kilit parke taşı döşeniyor.Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım...

Tirkeş’in yolları yenileniyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı ilçesi Tirkeş Mahallesi’nin yollarını yeniliyor, Yol Şube Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarıyla mahalleye 25 bin metrekarelik kilit parke taşı döşeniyor.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı ve aynı zamanda Yol Şube Müdürlüğü görevini yürüten Fevzi Demir, Saruhanlı’ya bağlı Tirkeş Mahallesi’nde kilit parke taşı döşeme ve bordür yenileme çalışmalarını inceledi. Tirkeş Mahallesi’ndeki ekiplerin kısa süre içerisinde üstyapı çalışmalarını tamamlayacağını belirten Demir, mahalleye kaliteli hizmetler kazandırmanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi.
25 bin metrekare kilit parke taşı döşeniyor
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda MASKİ Genel Müdürlüğü ekiplerinin altyapı projelerini bitirdiği noktalarda, Yol Şube Müdürlüğü ekiplerinin kilit parke taşı ve bordür yenileme faaliyetlerine başladığını belirten Ulaşım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, “MASKİ Genel Müdürlüğümüzün altyapı çalışmalarını tamamlanmasının ardından, mahalle içi düzenlemeleri Yol Şube Müdürlüğümüz tarafından yapılmakta. Tirkeş Mahallemizde çalışmaların sonuna geldik diyebiliriz. 25 bin metrekarelik kilit parke taşı döşemesi ve bordür düzenlemesi yapılmıştır. MASKİ’nin altyapı çalışmalarını bitirdiği yerlerde Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü olarak biz de üstyapı çalışmalarına devam edeceğiz” diye konuştu.
Yenilenen yolların eskisinden çok daha güzel olduğunu belirten mahalle sakinleri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Tirkeş Mahallesi sakini Behçet Karadağ, “Yollarımız süper oldu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum” derken; bir diğer mahalle sakini Taner Kaplan da, “Altyapımız tamamlandı. Kilit parke taşı döşemeleri de bitmek üzere. Yollarımız çok güzel oldu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok çok teşekkür ederiz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35