Kula 4 Eylül Ortaokulu Şampiyonluğa Koşuyor

4 Eylül Ahmet Ve Sabahat Özmen Ortaokulu Futbol Takımı Alaşehir'de Düzenlenen Bölge Maçlarını Da Kazanarak Manisa'da İlk 7 Takım Arasına Kaldı.

Kula 4 Eylül Ortaokulu Şampiyonluğa Koşuyor
Kula 4 Eylül Ahmet ve Sabahat Özmen Ortaokulu futbol takımı Alaşehir’de düzenlenen bölge maçlarını da kazanarak Manisa’da ilk 7 takım arasına kaldı.
Manisa İl şampiyonluğuna doğru ilerleyen 4 Eylül Ahmet ve Sabahat Özmen Ortaokulu futbol takımı Manisa’da düzenlenecek maçları da kazanıp il şampiyonu olmak istiyor. Hedeflerini açıklayan okulun Beden Eğitimi öğretmeni Ufuk Harmandalı, “İnşallah Kula’mızı il şampiyonu yapıp, Türkiye Şampiyonasına katılmak istiyoruz. Bize bu başarıyı yaşatan öğrencilerime ve bizden hiç bir desteğini esirgemeyen Okul Müdürümüz Ümit Avcı’ya teşekkür ederim." dedi.
Okul Müdürü Ümit Avcı ise, Manisa şampiyonluğunu çok istediklerini ve Kula’ya bir ilki yaşatacaklarını söyleyerek, "Okul olarak her alanda hedefimiz başarıdır. Bize bu gururu yaşatan öğrencilerime ve öğretmenimiz Ufuk Harmandalı’na teşekkür ederim." diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35