İki mahalleyi bağlayan yolda sathi kaplama çalışması tamamlandı

BAKIMSIZ VE KÖTÜ GÖRÜNÜMDE OLAN YOLLARI YENİLEYEREK, VATANDAŞLARI GÜVENLİ VE KONFORLU ULAŞIMLA BULUŞTURAN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, AKHİSAR İLÇESİ SAZOBA MAHALLESİ İLE GÖLMARMARA İLÇESİ KUMKUYUCAK MAHALLESİ ARASINDA BAĞLANTIYI SAĞLAYAN 3 BUÇUK KİLOMETRELİK YOLDA SATHİ KAPLAMA ÇALIŞMASINI TAMAMLADI.

İki mahalleyi bağlayan yolda sathi kaplama çalışması tamamlandı

Bakımsız ve kötü görünümde olan yolları yenileyerek, vatandaşları güvenli ve konforlu ulaşımla buluşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesi Sazoba Mahallesi ile Gölmarmara ilçesi Kumkuyucak Mahallesi arasında bağlantıyı sağlayan 3 buçuk kilometrelik yolda sathi kaplama çalışmasını tamamladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Akhisar ilçesi Sazoba Mahallesi ile Gölmarmara Kumkuyucak Mahallesi arasında bağlantıyı sağlayan, 3 buçuk kilometrelik yolda sathi kaplama çalışmasını tamamladı. Bölge sakinleri tarafından büyük önem taşıyan çalışma hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde, bakımsız ve kötü görünümde olan yolları belli bir plan dahilinde yeniliyoruz. Bu kapsamda, Akhisar ilçesi Sazoba Mahallesi ile Gölmarmara ilçesi Kumkuyucak Mahallesi arasında bağlantıyı sağlayan, 3 buçuk kilometrelik yolda çalışmalarımızı tamamladık. Vatandaşlarımız güle güle kullansın” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35