Görme engelli sporculardan Başkan Çerçi’ye teşekkür

Manisa Görme Engelliler Derneği Judo Takımı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.Spora ve sporcuların her zaman yanında olan Yunusemre Belediyesi, engelli sporcuları da...

Görme engelli sporculardan Başkan Çerçi’ye teşekkür

Manisa Görme Engelliler Derneği Judo Takımı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Spora ve sporcuların her zaman yanında olan Yunusemre Belediyesi, engelli sporcuları da yalnız bırakmıyor. Denizli’de yapılan Görme Engelliler Türkiye Büyükler Gençler Ümitler ve Yıldızlar ile Kulüplerarası Takımlar Şampiyonası’na katılan Manisa Görme Engelliler Derneği Judo Takımı, turnuvaya damga vurarak başarılı dereceler kazandı. Başarılı sporcular Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret ederek sevinçlerini paylaştı. Ziyarette başarılı sporculara Yunusemre Belediyespor Başkanı Arif Alkan, Spor İşleri Müdürü Cengiz Şişmanlar eşlik etti. Başkan Çerçi’ye verdikleri destekten dolayı teşekkür eden sporcular, Yunusemre Belediyesi’nin kendilerini sürekli desteklediklerini belirtti. Genç sporcuları kutlayan Başkan Çerçi, başarının, azmin engel tanımayacağının altını çizdi. Takıma başarılarının devamını dileyen Belediye Başkanı Çerçi, sporcularla hatıra fotoğrafı çekti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35