Büyükşehir’den Köprübaşı personeline eğitim

Manisa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı, Köprübaşı Koordinasyon İşleri Müdürlüğü’nde görevli personele kurumsal kültür ve finansal okuryazarlık eğitimi verdi.Manisa Büyükşehir Belediyesi İnsan...

Büyükşehir’den Köprübaşı personeline eğitim
Manisa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı, Köprübaşı Koordinasyon İşleri Müdürlüğü’nde görevli personele kurumsal kültür ve finansal okuryazarlık eğitimi verdi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı, il genelinde hizmet veren personellere yönelik eğitim seminerlerine devam ediyor. Bu kapsamda daha önce Salihli, Akhisar ve Alaşehir’de gerçekleştirilen eğitim semineri, Köprübaşı’nda da gerçekleştirildi. Eğitimin açılışında konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Muzaffer Şaşmaz, “Bu eğitim seminerleri Manisa’nın bütün ilçelerini kapsıyor. Program dahilinde eğitimler için tüm ilçelere ulaşacağız. Kapsamlı ve yaygın eğitimlerimiz devam edecek. Eğitimlerdeki amacımız büyükşehir personeline büyükşehir belediyesini temsil bilinci aşılamak ve varlık sebebimizin halkımıza hizmet etmek olduğunu öğretmektir” dedi. Eğitim seminerinde ilk olarak MASKİ Eğitim Şube Müdürü Necmi Şirinkaya, kurumsal kültür konusunda eğitim verdi. Seminerin ikinci bölümünde ise Büyükşehir Belediyesi Eğitim Şube Müdürü Mustafa Bozal finansal okuryazarlık konusunda bilgiler verdi.
Başarıda personel eğitimi de önemli rol oynuyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin her gün yeni başarılara imza atmasının temelinde çok çalışma, halkın ihtiyaç ve önerilerine kulak vermenin yanı sıra personelin eğitiminin de önemli rol oynadığını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de “Personelimizi özenle seçip istihdam ederken hizmet verdiğimiz her yerde Büyükşehir Belediyemizi en iyi temsil edecek bilinçle donatıyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35