Amatör küme’de bir haftada 33 gol atıldı

Malatya 2. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi’nde 3. Hafta müsabakaları hafta sonu oynandı.2.Amatör Kümede heyecan her geçen hafta artıyor. Bol gollü geçen 3.haftada 33 gol kaydedildi. Haftanın en farklı galibiyetine imza atan Hekimhan Spor...

Amatör küme’de bir haftada 33 gol atıldı

Malatya 2. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi’nde 3. Hafta müsabakaları hafta sonu oynandı.

2.Amatör Kümede heyecan her geçen hafta artıyor. Bol gollü geçen 3.haftada 33 gol kaydedildi. Haftanın en farklı galibiyetine imza atan Hekimhan Spor ve Pütürge Belediyespor A grubunda ilk 2 sırayı paylaştı. Oynadığı 3 maçı da kazanan Pütürge Belediyespor ve Kale Gençlerbirliği A ve B Grubunda liderlik koltuğunu alan takımlar oldu. Malatya 2. Amatör Küme Ligi’nde sezon sonu gruplarını ilk sırada bitiren takımlar doğrudan bir üst lige yükselecek. A ve B grubu müsabakalarında oynanan toplam 6 müsabakada şu sonuçlar alındı:

"Kale G. Birliği Spor - M.İdmanyurdu 2 - 1, Çöşnük Gençlik - M.Fenerspor 2 - 2, Galata Spor - Doğanyol Bld. 2 - 0, Konak Bld. Spor - Tandoğan Spor 4 - 2, Pütürge Bld. Spor - Polat Bld. Spor 8 - 0, Hekimhan Spor - Şire Pazarı Spor 9 - 1."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35