Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim ’En Başarılı Belde Belediye Başkanı’ seçildi

Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, ilçedeki başarılı çalışmalarının yanı sıra, görevli bulunduğu Kuşu Belde Belediye Başkanlığı görevini sürdürürken, Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen yarışmada Türkiye’nin en başarılı...

Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim ’En Başarılı Belde Belediye Başkanı’ seçildi

Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, ilçedeki başarılı çalışmalarının yanı sıra, görevli bulunduğu Kuşu Belde Belediye Başkanlığı görevini sürdürürken, Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen yarışmada Türkiye’nin en başarılı Belde Belediye Başkanı seçildi.

Belediye Başkanları Birliği’nin düzenlediği ankette önce Ege Bölgesi birincisi olan Kaymakam Halim, 2’inci turda yapılan Türkiye finalinde hem Beldelerde hem de tüm Belediyeler arasında 15 binden fazla oy alarak Türkiye birincisi oldu.

Simav kaymakamı Türker Çağatay Halim, Simav halkının sevgi ve iltifatının yanında Kuşu Beldesinde yaşayan vatandaşlarla olan sosyal bağlantı ve çalışmalarımızın böyle bir sonuç ortaya çıkardığını belirtti. Halim “ İlgi gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. (MEİ-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35